Máte zájem o naše výrobky za VELKOBCHODNÍ CENY  pro svůj obchod nebo firmu ? Kontaktujte nás telefonem 777 556 427 nebo emailem : info@mandarinpet.cz  

Plospan Excellent XL podestýlka pro koně 650 l

Hoblinová podestýlka Excellent je doporučována jako ideální stelivo pro Vaše domácí mazlíčky a hospodářská zvířata ( zejména pro koně) . Je to ten nejčistší produkt jaký je nyní k dispozici. Významně snižuje podráždění dýchacích a bronchitických cest zvířat. To je důvod , proč mnoho majitelů dává přednost našim hoblinám PLOSPAN EXCELLENT XL.

Ideální pro hlodavce jako morčata, křečky, králíky, dále pro slepice, koně a další hospodářská zvířata.

NÁŠ TIP: výborné také jako stelivo pro kočky místo kočkolitu

 

Flexibilní možnosti objednávky: Nabízíme možnost kamionového nebo paletového odběru pro velké objednávky. Prosím kontaktujte nás a připravíme vám kalkulaci na míru

 Nyní opět můžete objednávat 2 ks balení v jedné zásilce. V tomto případě prosím použijte dopravce WEDO.

 

Plospan podestýlka plospan

 

Skladem
Kód: 054
398,09 Kč / ks 329 Kč bez DPH 0,61 Kč / 1 l

Výhody:

1. 100% přírodní stelivo: Užijte si klidný spánek s vědomím, že váš domácí mazlíček odpočívá v nejčistším a nejbezpečnějším stelivu na trhu. Plospan Excellent je vyráběn výhradně z hranolů, bez umělých přísad či konzervačních látek. Je to 100% přírodní, měkké, čisté a snadno použitelné stelivo, které je ideální základnou pro vaše domácí mazlíčky.

2. Snížení podráždění dýchacích cest: Díky našemu stelivu může váš mazlíček dýchat svěží a čistý vzduch. Plospan Excellent významně snižuje podráždění dýchacích a bronchitických cest zvířat a je doporučován veterinárními lékaři.

3. Ideální pro různé zvířecí druhy: Ať už máte doma hlodavce, slepice, koně nebo kočky, Plospan Excellent je ideální stelivo pro všechny.

4. Velké ekonomické balení: S naším velkým balením 650 litrů získáte nejlepší hodnotu za své peníze. Navíc, díky velkým, silným hoblinám, které vydrží mnohonásobně déle než obdobné stelivo s tenčími hoblinami, ušetříte na nákladech na výměnu steliva.

5. Bez prachu a plísní: Plospan Excellent je bezprašné stelivo, které neobsahuje kůru - zdroj různých plísní. Tímto zajišťujeme, že je vaše zvíře vystaveno co nejmenším rizikům.

6. Vynikající hygienické vlastnosti: Plospan Excellent obsahuje borovicové dřevo, které je antiseptické a má vynikající hygienické vlastnosti. To zajišťuje, že vaše zvíře je chráněno před bakteriemi a infekcemi.

7. Optimalizovaná péče a komfort: Plospan Excellent nabízí jedinečný komfort pro vaše zvíře, díky měkkému a pohodlnému stelivu. Přineste svým mazlíčkům optimální péči a pohodlí, které si zaslouží.

 

     

navštivte náš blog pro více informací o našich podestýlkách

 nejlepsi podestylka pro morce


 Plospan podestylka plospan


 

Hoblilnová podestýlka - laminitida

 

Plospan Excellent  - stelivo pro koně s   laminitidou

V průběhu roku nastává pro koně nebezpečí schvácení kopyt a to zejména na jaře a na podzim, kdy díky slunci  nebo   mrazíkům tráva obsahuje velké množství fruktanů. Jestliže se již stalo, že Váš kůň onemocněl laminitidou , tak bude   muset strávit ze začátku nemoci čas v boxe. Použijte vysoce nastlaný Excellent  k ulevení bolesti  Vašeho koně a   postupnému uzdravení nejen při laminitidě !

 

 JAK PRACOVAT S PODESTÝLKOU A JEJÍ SPOTŘEBA

 

5
13x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PZ Avatar autora | 6.3.2024
Kvalitní podestýlka za dobrou cenu. Kupuji opakovaně.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 17.3.2024
Velmi děkujeme za Vaše hodnocení 🙂
5
JV Avatar autora | 25.7.2023
Maximální spokojenost.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 25.7.2023
Moc vám děkujeme : )
5
BP Avatar autora | 22.2.2023
Byl to můj první nákup a jsem maximálně spokojený, jak se sortimentem tak rychlou expedicí zboží. Určitě to není můj poslední nákup. Tento obchod vřele doporučuji.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 22.2.2023
Velmi děkujeme za Vaši zpětnou vazbu :)
5
JM Avatar autora | 13.3.2022
Jak už jsem jednou hodnotil jsem velice spokojený, jak s hoblinami tak s rychlou dodávkou, děkuji za vzorek hoblin "Extreme Volume" až spotřebuji hobliny "Excellent" vyzkouším Extreme možná budou ještě lepší.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 13.3.2022
Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu : )
5
JM Avatar autora | 26.1.2022
Jsem velmi spokojen - kvalita 100%
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 26.1.2022
Velmi Vám opět děkujeme. Jsme rádi ,že se k nám vracíte ! : )
5
Avatar autora | 16.1.2022
Kvalita produktu je opravdu skvela. Vrele doporucuji. A komunikace s pani byla taky nesmirne prijemna.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 16.1.2022
Moc děkujeme : )
5
JM Avatar autora | 14.12.2021
Tyto hobliny používám pro morčata, velice kvalitní a hlavně bezprašné. Cena také výhodná. Určitě všem doporučuji. Až dojdou znovu objednám. Myslím, jsou lepší než Plospan classic ty jsou moc prašné. Oceňuji také rychlé dodání.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 16.1.2022
Moc děkujeme : )
5
NK Avatar autora | 7.12.2021
pro králíky a morčata perfektní:D
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 16.1.2022
Moc děkujeme : )
5
S Avatar autora | 7.2.2021
Kvalitní produkt.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 16.1.2022
Moc děkujeme : )
5
VM Avatar autora | 20.11.2020
Spokojenost
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 16.1.2022
Moc děkujeme : )
5
MF Avatar autora | 21.10.2020
Za mě nejlepší produkt na trhu : )
Firma Plospan z Holandska je renomovaným výrobcem a dodavatelem kvalitních biopaliv a steliv  pro zvířata, zejména pro koně , drobná hospodářská zvířata a domácí mazlíčky. Založena v roce 1968, Plospan se specializuje na výrobu ekologických a udržitelných produktů z vysoce kvalitního dřeva. Společnost je známá svým inovativním přístupem a neustálým zlepšováním svých výrobních procesů, což zajišťuje vysokou kvalitu a konkurenceschopnost jejich produktů na trhu.

Plospan nabízí širokou škálu podestýlek, jako jsou dřevěné piliny, hobliny a pelety, které jsou vysoce absorpční, bezprašné a snadno biologicky rozložitelné. Díky svému zaměření na udržitelnost společnost také přispívá ke snižování emisí CO2 a minimalizaci dopadu na životní prostředí.

S více než 50 lety zkušeností na trhu si firma Plospan získala důvěru mnoha zákazníků po celém světě a stala se jedním z předních hráčů v oboru. Společnost neustále rozšiřuje svou globální přítomnost a spolupracuje s partnery a distributory v různých zemích, aby byly její produkty snadno dostupné pro širokou škálu zákazníků.