Máte zájem o naše výrobky za VELKOBCHODNÍ CENY  pro svůj obchod nebo firmu ? Kontaktujte nás telefonem 777 556 427 nebo emailem : info@mandarinpet.cz  

Plospan peletované dřevěné stelivo 20 l / 11 kg

Podestýlka Cat Litter je lisována z jemného dřevěného prachu a je slisována do ekologických peletek. Je to 100% přírodní a velmi snadno použitelný materiál pro kočky, fretky, králíky, křečky, morčata, nebo ptáky. Peletky jsou díky slisování bezprašné.

Peletky můžete použít na celou klec nebo jen tam kde je větší vlhkost , např. u misek s vodou.

 

Výhody:

  • Výborně váže vlhkost a udržuje prostor zvířat suchý
  • Biologicky odbouratelné
  • Pohlcuje pachy
  • 100 % přírodní podestýlka

Plospan peletová podestylka

Momentálně nedostupné
Kód: 033
389,62 Kč –32 % 263,78 Kč / ks 218 Kč bez DPH 13,19 Kč / 1 l
Plospan dřevěné pelety podestýlka
Akce
389,62 Kč –32 %

Popis produktu není dostupný

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 1.3.2023
Stelivo dobře plní svůj účel. Kočičí toaleta nezapáchá. Kočka si na tento druh steliva zvykla. Určitě tento typ steliva objednám znovu.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 1.3.2023
Moc děkujeme za zpětnou vazbu : )
Firma Plospan z Holandska je renomovaným výrobcem a dodavatelem kvalitních biopaliv a steliv  pro zvířata, zejména pro koně , drobná hospodářská zvířata a domácí mazlíčky. Založena v roce 1968, Plospan se specializuje na výrobu ekologických a udržitelných produktů z vysoce kvalitního dřeva. Společnost je známá svým inovativním přístupem a neustálým zlepšováním svých výrobních procesů, což zajišťuje vysokou kvalitu a konkurenceschopnost jejich produktů na trhu.

Plospan nabízí širokou škálu podestýlek, jako jsou dřevěné piliny, hobliny a pelety, které jsou vysoce absorpční, bezprašné a snadno biologicky rozložitelné. Díky svému zaměření na udržitelnost společnost také přispívá ke snižování emisí CO2 a minimalizaci dopadu na životní prostředí.

S více než 50 lety zkušeností na trhu si firma Plospan získala důvěru mnoha zákazníků po celém světě a stala se jedním z předních hráčů v oboru. Společnost neustále rozšiřuje svou globální přítomnost a spolupracuje s partnery a distributory v různých zemích, aby byly její produkty snadno dostupné pro širokou škálu zákazníků.