Máte zájem o naše výrobky za VELKOBCHODNÍ CENY  pro svůj obchod nebo firmu ? Kontaktujte nás telefonem 777 556 427 nebo emailem : info@mandarinpet.cz  

Prémiové české Seno pro hlodavce 1,5 kg- 100% Přírodní & Aromatické

 

Naše prémiové české seno je přirozeně pěstované a sušené, což zaručuje nejvyšší kvalitu a čerstvost pro vaše mazlíčky. Toto seno je ideální pro hlodavce díky svým širokým listům a měkkým stonkům, které jsou bohaté na vlákninu a podporují zdravé zuby a trávení.

V naší nabídce nyní naleznete Bio přírodní seno, které je speciálně sklizeno z podzimní seče tzv. otavy v roce 2023. Tato podzimní seč je výjimečná tím, že obsahuje více bílkovin než první seč. Díky tomu je ideální pro všechny býložravce, včetně malých hlodavců.

Bio přírodní seno je navíc jemnější než seno z první seče, což naši chlupatí přátelé ocení. Lépe si s ním poradí a zároveň jim více chutná.

Seno je pěstováno bez použití syntetických pesticidů a herbicidů, díky čemuž si můžete být jisti jeho vysokou kvalitou a bezpečností pro vaše zvířecí přátele.

Naše seno je pěstováno bez použití chemických postřiků, což zaručuje jeho přirozenou sladkost, aroma a chuť. Navíc je baleno v recyklovatelné folii, která chrání životní prostředí.

Výhody:

  • podzimní seč tzv. otava v roce 2023
  • ručně baleno až před expedicí
  • bez chemických postřiků
  • ideální pro hlodavce
  • podporuje zdravé zuby a trávení
  • recyklovatelná folie

 

 

Skladem
Kód: 810
108 Kč / ks 96,43 Kč bez DPH 72 Kč / 1 kg
Kategorie: Seno pro zvířata
Dovolená 5-18.4.2024
Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že v období od 18.5.2024. do 1.6.2024. budeme mít dovolenou. Všechny objednávky, které učiníte v tomto časovém rozmezí, budou expedovány dne 3.6.2024. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaše objednávky po našem návratu. S pozdravem, Váš Mandarin tým 🙂

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: