Máte zájem o naše výrobky za VELKOBCHODNÍ CENY  pro svůj obchod nebo firmu ? Kontaktujte nás telefonem 777 556 427 nebo emailem : info@mandarinpet.cz  

WeSkin Calm Spot - na svědění a ekzémy 50ml

Účinné a bezpečné zvládání svědění, zánětů, pyodermie a ekzému.

Do týdne
Kód: 735
480,48 Kč / ks 429 Kč bez DPH 9,61 Kč / 1 ml
Kategorie: Produkty pro psy

Časté používání lokálních kortikosteroidů může způsobit různé změny na kůži, jako je například epidermální atrofie, akneiformní vyrážky a oportunní infekce (plísňové, bakteriální a virové). Kromě toho může dlouhodobé užívání způsobit návyk a zamaskovat různé symptomy.
Kůže si také potřebuje od používání těchto přípravků postupně odvyknout.

WeSkin Calm Spot napodobuje protizánětlivý a protisvědivý účinek kortikosteroidů. WeSkin Calm Spot napodobuje protizánětlivý a protisvědivý účinek kortikosteroidů.  Kyselina glycyrrhetinová (enoxolon): Působí protizánětlivě, protisvědivě a antihistaminicky. Chlorhexidin diglukonát: Působí antibakteriálně. Piroctone olamine: Působí protiplísňově a protizánětlivě.

 

Složení: WeSkin Calm Spot se skládá z: chlorhexidin diglukonát 1%, piroctone olamine 0,5%, kyselina glycyrrhetinová (enoxolon), cocamidopropyl betaine, propylenglykol, fenoxyethanol, čištěná voda.

 

Dávkování:
WeSkin Calm Spot aplikujte podle pokynů veterináře.
Pokud používáte WeSkin Calm Spot jako doplňkovou léčbu, aplikujte jednou nebo dvakrát denně na postiženou oblast po dobu až 4 týdnů.

Pokyny k používání:
1. Z ošetřované oblasti odstraňte srst a naneste WeSkin Calm Spot. Sprej držte ve vzdálenosti asi 10 cm od kůže.
2. WeSkin Calm Spot rozetřete po celé ošetřované oblasti.
3. Srst musí být při použití přípravku suchá.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: