Máte zájem o naše výrobky za VELKOBCHODNÍ CENY  pro svůj obchod nebo firmu ? Kontaktujte nás telefonem 777 556 427 nebo emailem : info@mandarinpet.cz  

Dýchací ústrojí koní

Ahoj milý příteli koní!

Víš, že prostředí, ve kterém tvůj kůň žije, může ovlivnit jeho dýchací pohodlí? Dýchání našich čtyřnohých kamarádů může být náročnější v zimě, kdy je chladno, ale také na jaře nebo v létě kvůli prachu nebo pylu. Když se koním špatně dýchá, sípají a to snižuje jejich kapacitu a výkon při práci. Ale nezoufej, máme pro tebe řešení!

Veterináři vyvinuli speciální doplňky krmiv, sirupy a spreje z řady Audevard pro respirační komfort koní. Tyto produkty obsahují složky, které podporují dýchací systém tvého koně: esenciální oleje, eukalyptus, česnek, nigela, citron, rozmarýn, kůra, borovice, tymián a terpineol. Audevard navrhuje i řadu léků pro dýchací systém, jako je Dilaterol s clenbuterolem nebo Thioveol s kyselinou thenovou.

A co se týče vysoce rizikových sezón pro koně? Tvůj kůň může být zranitelný vůči útokům bakterií, virů a parazitů. To může být umocněno faktory, jako jsou nízké teploty v zimě, namáhavý trénink a soužití s jinými koňmi, které mohou podporovat ztrátu kondice a oslabenou imunitu. Ale i na to máme řešení!

Výživové doplňky z řady Audevard pro vysoce rizikovou sezónu byly vyvinuty veterináři a obsahují složky, které stimulují a posilují imunitní systém tvého koně: Glucafeed, Yea Sacc (Saccharmoyces cerevisiae), vitamíny (A, C, E), selen a echinacea.

Tak neváhej a dopřej svému koni tu nejlepší péči! S produkty Audevard bude tvůj kůň dýchat snadno a bude chráněn před riziky spojenými s různými ročními obdobími. Ať už je zima nebo léto, tvůj kůň bude vždy v pohodě a spokojený!

Nejprodávanější

Audevard Balsamic Air - při nachlazení a vykašlávání koní
 
od 979 Kč
(od 851,30 Kč bez DPH)
Audevard BALSAMIC CONTROL- na dušnost a suchý chronický kašel
 
od 1 484 Kč
(od 1 290,43 Kč bez DPH)

Cena

9791484
19791484
Audevard Balsamic Air - při nachlazení a vykašlávání koní
od 851,30 Kč bez DPH
od 979 Kč / ks

Máte koně, který trpí podrážděním sliznice v oblasti hltanu a hrtanu kvůli chladnému počasí?...

Kód: E015
Audevard BALSAMIC CONTROL- na dušnost a suchý chronický kašel
od 1 290,43 Kč bez DPH
od 1 484 Kč / ks

Na dušnost a suchý chronický kašel

Kód: E190
2 položek celkem
Výpadek služby 123 Kurýr
Výpadek služby 123 Kurýr
Bohužel služba 123 Kurýr je nyní nedostupná. Prosíme naše zákazníky aby použili dopravní firmu PPL. Ti z vás kteří budou chtít objednat 2 balíky velkého steliva, musíte udělat dvě objednávky. Max. váha balíku může být jen 31,5 kg. Jakmile firma 123 Kurýr vyřeší své problémy s rozvozy bude služba opět dostupná.