Máte zájem o naše výrobky za VELKOBCHODNÍ CENY  pro svůj obchod nebo firmu ? Kontaktujte nás telefonem 777 556 427 nebo emailem : info@mandarinpet.cz  

Audevard VETIDRAL SOLUTION - kompenzace úbytku elektrolytu

Příznivé účinky na zotavování koní. Doplňuje ztracené elektrolyty ve stejném poměru, jaký je v potu. Je obohacen o FOS (fruktooligosacharidy), které zaručují lepší vstřebávání minerálů. Zajištuje lepší odolnost proti stresu z námahy a správnou funkci zažívacího a imunitního systému.

Injektor můžete snadno aplikovat během tréninku, závodech, převozu koně či za velmi teplého počasí.

Skladem
Kód: E511
1 362 Kč / ks 1 184,35 Kč bez DPH 1,36 Kč / 1 ml
Kategorie: Produkty pro koně

Elektrolyty jsou velmi důležité pro udržení správné  rovnováhy v těle koně , ke správnému fungování nervů a svalů. Při pocení dochází k jejich velkým ztrátám a při velké námaze je nutné koni s jejich doplněním pomoci. Přípravek Vetidral dodává ztracené elektrolyty ve stejném poměru, jaký je v potu. Je obohacen o FOS (fruktooligosacharidy), které zaručují lepší vstřebávání minerálů a zvyšují žízeň, což způsobuje vyšší příjem tekutin. Vetidral navíc zajišťuje lepší odolnost proti stresu z námahy a správnou funkci zažívacího a imunitního systému.  Nově je již k dostání v e-shopu také jako injektor, který můžete snadno aplikovat během tréninku, závodech, převozu koně či za velmi teplého počasí.

Ztráta elektrolytů, dehydratace a střevní nebo žaludeční nerovnováha zpomaluje regeneraci koňů a snižuje jejich výkon. VETIDRAL má příznivé účinky na zotavování koňů.

• Doplňuje ztracené elektrolyty: VETIDRAL dodává ztracené elektrolyty ve stejném poměru jaký je v potu. VETIDRAL je také obohacen o FOS (fruktooligosacharidy), které zaručují lepší vstřebávání minerálů.

• Zvyšuje žízeň: FOS a jejich hyperosmotické vlastnosti způsobují zvýšenou žízeň, což způsobuje vyšší příjem tekutin.

• Stabilizace střevní flóry: FOS umožňují udržení pH střevního traktu na fyziologicky normální úrovni a zároveň kontroluje tvorbu patogenních bakterií. VETIDRAL také zajišťuje lepší odolnost proti stresu z námahy a správnou funkci zažívacího a imunitního systému.

• Antioxidační účinek: zejména ve svalech díky obsahu vitaminu C

Užití:

V jakékoli situaci vedoucí k zpocení koně:

  • Trénink nebo závody.
  • Během převozu koní.
  • Za velmi teplého počasí.
  • Během stresových situací.

Návod k použití:

Podávejte 50 ml VETIDRALu zředěného ve 2-3 litrech chladné vody, nebo smíchaného s krmením. Dávky mohou být zdvojeny za velmi teplého počasí nebo během zvláště namáhavé aktivity. Kůň musí mít stálý přístup k vodě. 1 balení vystačí pro 20 dávek.

Složení:

(v 1 litru): Chlorid sodný, chlorid draselný, dextróza, chlorid vápenatý, FOS (fruktooligosacharidy), chlorid hořečnatý, Stopové prvky: Citronan sodný 33 500 mg Aromatické látky: Glycin 12 000 mg, Analytické složky: Vlhkost 73.73%, hrubý popel 21.32%, hrubé tuky 20.20%, hrubé bílkoviny 2.69%, draslík 1.68%, fosfor 0.99%, vápník 0.14%, hrubá vláknina 0.10%.

Obsah: 1 litr

Bezpečný ADP antidopingový program

Vetidral1a

Vetidral2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Audevard z Francie je předním výrobcem a dodavatelem veterinárních produktů a doplňků pro koně. Založena v roce 1987, Audevard se zaměřuje na výzkum a vývoj inovativních řešení pro zdraví a pohodu koní. S více než 30 let zkušeností na trhu, společnost nabízí širokou škálu produktů, které pokrývají potřeby v oblasti výživy, péče o klouby, trávení, dýchání a dalších aspektů zdraví koní. Audevard je známý svým odborným přístupem a spolupracuje s veterinárními lékaři, odborníky na výživu a trenéry po celém světě, aby zajistil nejvyšší kvalitu a účinnost svých produktů.