Máte zájem o naše výrobky za VELKOBCHODNÍ CENY  pro svůj obchod nebo firmu ? Kontaktujte nás telefonem 777 556 427 nebo emailem : info@mandarinpet.cz  

Audevard VETIDRAL POWDER - kompenzace úbytku elektrolytu

Veterinární přípravek určený k regeneraci koní – kompenzaci úbytku elektrolytů

Elektrolyty jsou velmi důležité pro udržení správné vodní rovnováhy v těle koně , ke správnému fungování nervů a svalů. Při pocení dochází k jejich velkým ztrátám a při velké námaze je nutné koni s jejich doplněním pomoci. Přípravek Vetidral dodává ztracené elektrolyty ve stejném poměru, jaký je v potu. Je obohacen o FOS (fruktooligosacharidy), které zaručují lepší vstřebávání minerálů a zvyšují žízeň, což způsobuje vyšší příjem tekutin. Vetidral navíc zajišťuje lepší odolnost proti stresu z námahy a správnou funkci zažívacího a imunitního systému.  Nově je již k dostání v e-shopu také jako injektor, který můžete snadno aplikovat během tréninku, závodech, převozu koně či za velmi teplého počasí.

Skladem
Kód: 348
1 328 Kč / ks 1 154,78 Kč bez DPH 0,89 Kč / 1 g
Kategorie: Koně

Obsahuje elektrolyty shodného složení jako koňský pot, zvyšuje u koně příjem vody

Ztráta elektrolytů, dehydratace a střevní nebo žaludeční nerovnováha zpomaluje regeneraci koňů a snižuje jejich výkon. VETIDRAL má příznivé účinky na zotavování koňů.

  • Doplňuje ztracené elektrolyty: VETIDRAL dodává ztracené elektrolyty ve stejném poměru jaký je v potu. VETIDRAL je také obohacen o FOS (fruktooligosacharidy), které zaručují lepší vstřebávání minerálů.
  • Zvyšuje žízeň: FOS a jejich hyperosmotické vlastnosti způsobují zvýšenou žízeň, což způsobuje vyšší příjem tekutin.
  • Stabilizace střevní flóry: FOS umožňují udržení pH střevního traktu na fyziologicky normální úrovni a zároveň kontroluje tvorbu patogenních bakterií. VETIDRAL také zajišťuje lepší odolnost proti stresu z námahy a správnou funkci zažívacího a imunitního systému

 

Užití: V jakékoliv situaci vedoucí k zpocení koní:

  • Trénink nebo závody.
  • Během převozu koní.
  • Za velmi teplého počasí.
  • Během stresových situací.

Návod k použití:

Podávejte 50 g prášku VETIDRAL zředěného ve 2-3 litrech chladné vody, nebo smíchaného s krmením. Dávky mohou být zdvojeny za velmi teplého počasí nebo během zvláště namáhavé aktivity. Kůň musí mít stálý přístup k vodě. Krabice obsahující 100x50g balíčků vystačí na 100 dávek.

Obsah v 1 kg: Chlorid sodný, laktóza, chlorid draselný, dextróza, glukonát vápenatý, FOS (fruktooligosacharidy), síran hořečnatý, Vitamíny, provitamíny a látky mající obdobný efekt: vitamín C 40 000 mg Stopové prvky: Citronan sodný 30 000 mg, Aromatické látky: Glycin 12 000 mg, Analytické složky: hrubý popel 52.70%, hrubé bílkoviny 17.20%, sodík 13.7%, draslík 5.70%, v kyselině nerozpustitelný popel 5.5%, vápník 0.3%, hrubá vláknina 0.10%, hořčík 0.10%.

 

Bezpečný ADP antidopingový program

Vetidral1

Vetidral2

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: