Máte zájem o naše výrobky za VELKOBCHODNÍ CENY  pro svůj obchod nebo firmu ? Kontaktujte nás telefonem 777 556 427 nebo emailem : info@mandarinpet.cz  

Audevard VETIDRAL FLASH - na vyčerpání

Veterinární přípravek určený k regeneraci koní – kompenzaci úbytku elektrolytů

Při závodech na vyčerpání, kompenzace úbytku elektrolytu.

Elektrolyty jsou velmi důležité pro udržení správné vodní rovnováhy v těle koně , ke správnému fungování nervů a svalů. Při pocení dochází k jejich velkým ztrátám a při velké námaze je nutné koni s jejich doplněním pomoci. Přípravek Vetidral dodává ztracené elektrolyty ve stejném poměru, jaký je v potu. Je obohacen o FOS (fruktooligosacharidy), které zaručují lepší vstřebávání minerálů a zvyšují žízeň, což způsobuje vyšší příjem tekutin. Vetidral navíc zajišťuje lepší odolnost proti stresu z námahy a správnou funkci zažívacího a imunitního systému.  

Injektor, můžete snadno aplikovat během tréninku, závodech, převozu koně či za velmi teplého počasí.

Momentálně nedostupné
Kód: E510
399 Kč / ks 346,96 Kč bez DPH 6,65 Kč / 1 ml
Kategorie: Produkty pro koně

Užití: svým složením poskytuje koním všechny potřebné minerály zajišťující správnou regeneraci Jeho složení zaručuje, že nerovnováha elektrolytů v těle koně se nebude zhoršovat.

  • Stejná úroveň elektrolytů jako v potu.
  • Dodává vitamin C.
  • Trénink nebo závody.
  • Během převozu koní.
  • Za velmi teplého počasí.

Návod k použití: může být použit před, během nebo po jakékoli situaci způsobující pocení koně.

  • Podávejte perorálně celý obsah injektoru.
  • Před jakoukoli namáhavou aktivitou, jako prevenci ztráty elektrolytů.
  • Během nebo po namáhavé aktivitě.

Složení: Vitamíny, provitamíny a látky mající obdobný efekt: vitamin C 16 670 mg, Stopové prvky: Citronan sodný 109 000 mg, mravenčan vápenatý 8 120 mg, sorban draselný, Doplňkové látky: Glycin 12 000 mg, Chlorid sodný, fosforečnan vápenatý, Chlorid draselný, Chlorid hořečnatý, voda, Vlhkost: 76.3%, hrubý popel 15.5%, hrubé bílkoviny 9%, chloridy 5.1%, sodík 4.4%, draslík 1.9%, vápník 1.2%, fosfor 0.8%, hořčík 0.1%.

Obsah: 60 ml

Neobsahuje žádné antidopingové látky.

BezpečnýADP antidopingový program.

Vetidral1b

Vetidral2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Audevard z Francie je předním výrobcem a dodavatelem veterinárních produktů a doplňků pro koně. Založena v roce 1987, Audevard se zaměřuje na výzkum a vývoj inovativních řešení pro zdraví a pohodu koní. S více než 30 let zkušeností na trhu, společnost nabízí širokou škálu produktů, které pokrývají potřeby v oblasti výživy, péče o klouby, trávení, dýchání a dalších aspektů zdraví koní. Audevard je známý svým odborným přístupem a spolupracuje s veterinárními lékaři, odborníky na výživu a trenéry po celém světě, aby zajistil nejvyšší kvalitu a účinnost svých produktů.