Máte zájem o naše výrobky za VELKOBCHODNÍ CENY  pro svůj obchod nebo firmu ? Kontaktujte nás telefonem 777 556 427 nebo emailem : info@mandarinpet.cz  

Audevard IMMUNOFOAL - imunita novorozeného hříběte

Doplněk nebo náhrada mateřského mleziva pro novorozená hříbata.
Hříbata se rodí bez imunitní ochrany a je to mlezivo matky, které požijí během prvních 12 hodin života, což jim poskytuje imunoglobuliny (IgG), které hříbě chrání během prvních dvou až třech měsíců života. Koncentrovaný příjem koňského imunoglobulinu, 30g IgG v jedné lahvičce.

Objednáno
Kód: E508
6 209 Kč / ks 5 543,75 Kč bez DPH 20,70 Kč / 1 ml
Kategorie: Produkty pro koně

immunofoal

Užití:

  • Jako doplněk nebo náhrada mateřského mleziva pro novorozená hříbata

Hříbata se rodí bez imunitní ochrany a je to mlezivo matky, které požijí během prvních 12 hodin života, co jim poskytuje imunoglobuliny (IgG), které hříbě chrání během prvních dvou až třech měsíců života.

Dávkování:

  • Přípravek podávejte perorálně ve dvou dávkách po 150 ml v odstupu 1 2 hodin (na jedno hříbě jednu lahvičku). Ideální je podat během prvních 12-24 hodin života hříběte.

Složení: imunoglobulin G (IgG) z koňského séra 30 g/ 300 ml.

ScreenMaster-24-11-20-13-16-29

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Audevard z Francie je předním výrobcem a dodavatelem veterinárních produktů a doplňků pro koně. Založena v roce 1987, Audevard se zaměřuje na výzkum a vývoj inovativních řešení pro zdraví a pohodu koní. S více než 30 let zkušeností na trhu, společnost nabízí širokou škálu produktů, které pokrývají potřeby v oblasti výživy, péče o klouby, trávení, dýchání a dalších aspektů zdraví koní. Audevard je známý svým odborným přístupem a spolupracuje s veterinárními lékaři, odborníky na výživu a trenéry po celém světě, aby zajistil nejvyšší kvalitu a účinnost svých produktů.