Máte zájem o naše výrobky za VELKOBCHODNÍ CENY  pro svůj obchod nebo firmu ? Kontaktujte nás telefonem 777 556 427 nebo emailem : info@mandarinpet.cz  

Audevard EKYFLEX OSTEO - podporuje rychlé hojení při úrazech a poškození kostí

Dospělí koně nebo hříbata, kteří se léčí s kostními poruchami nebo poraněními. Jako doplněk k injekční léčbě nebo po operaci. Doplňková podpora pro sportovní koně, kteří jsou ve výcviku. Živiny pečlivě vybrané pro zdravé kosti: Vápník, vitamín D3, MBP, křemen a další.

Skladem
Kód: E505
3 518 Kč / ks 3 141,07 Kč bez DPH 1,17 Kč / 1 g
Kategorie: Produkty pro koně

Osteo

Užití:

  • Dospělí koně nebo hříbata, kteří se léčí s kostními poruchami nebo poraněními.
  • Jako doplněk k injekční léčbě nebo po operaci.
  • Doplňková podpora pro sportovní koně, kteří jsou ve výcviku.

Návod k použití:

50g = 1 odměrka

  • Dospělí koně: 100 g na koně a den po dobu 1–3 měsíců. Při dlouhodobém užívání vám veterinární lékař může doporučit poloviční dávku (50 g/den).
  • Hříbata: 50 g denně.

Složení:

mořské lastury zvápenatělé, sladovnický ječmen, vojtěška, mléčná bílkovina (prášek), chlorid sodný, pivovarské kvasnice, hydroxid hořečnatý, mořské řasy, pískavice řecké seno, anýz, zeolit, pšeničné klíčky.

Doplňkové látky (na 1 kg): Vitamíny, provitamíny a látky s obdobným účinkem: Vitamín D3 10000 IU, Stopové prvky: zinek 6 900 mg, železo 4 000 mg, mangan 5 000mg, měď 1800mg, Technologické doplňkové látky: bentonit 50 000mg

 

Bezpečné ADP antidopingový program

Logo USKVBL

 

Veterinární přípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem 243-21/C

Dokumentace ke schválení veterinárního přípravku ZDE

ScreenMaster-24-11-20-13-13-36

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Audevard z Francie je předním výrobcem a dodavatelem veterinárních produktů a doplňků pro koně. Založena v roce 1987, Audevard se zaměřuje na výzkum a vývoj inovativních řešení pro zdraví a pohodu koní. S více než 30 let zkušeností na trhu, společnost nabízí širokou škálu produktů, které pokrývají potřeby v oblasti výživy, péče o klouby, trávení, dýchání a dalších aspektů zdraví koní. Audevard je známý svým odborným přístupem a spolupracuje s veterinárními lékaři, odborníky na výživu a trenéry po celém světě, aby zajistil nejvyšší kvalitu a účinnost svých produktů.